אודותינו

בשנים האחרונות ניתן לראות כי שירותי הניקיון בישראל הפכו להיות מבוקשים יותר ויותר. יותר מכך, ישראלים רבים ומשפחות רבות ברחבי הארץ בוחרים בשירותי ניקיון מקצועיים, על מנת להבטיח תוצאות איכותיות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, וללא פשרות. כמו כן, כאשר אתם בוחרים בשירותי ניקיון מקצועיים, אתם חוסכים זמן יקר, ומעניקים לריהוט שלכם את הטוב ביותר. 

חשוב לזכור כי ללא ניסיון בתחום, ניתן לעשות נזק רב לרהיטים, על ידי ניקוי לא נכון ושימוש בתכשירים לא נכונים. לכן, העדיפו תמיד את שירותיה של חברה מקצועית, אשר מתמחה בתחום זה, ומחזיקה צוות עובדים אשר עבר התמחות בתחום, ומחזיק בניסיון רב.

קלינסט סיטי הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשירותי ניקיון מתקדמים. החברה גאה להחזיק בצוותים מקצועיים, וותיקים ומנוסים אשר עושים שימוש בטכניקות ניקוי מתקדמות וחדשניות ביותר כיום, חומרים אקולוגים ברמה הגבוהה ביותר, מכונות מתקדמות ועוד. שימוש בחומרים מסוג זה, ושירותי החברה מבטיחים ניקוי ברמה המקצועית ביותר. 

כמו כן, החברה גאה להעניק מגוון רחב ועשיר במיוחד של שירותים שונים כגון ניקוי מקצועי של ספות, ניקוי שטיחים, ריפודים, מזרנים ועוד.

באמצעות ההיצע הרחב של טכניקות הניקיון החדשות שלנו, המכשור המתקדם ביותר, וחומרי ניקוי איכותיים ידידותיים לסביבה ואקולוגים, אנו בקלינסט סיטי גאים להבטיח את השירות והתוצאה הטובים והאיכותיים ביותר, כאשר כל רהיט יקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

אנו מספקים לכל לקוח שלנו:

  1. אחריות מלאה על התוצאות – עד שתהיו הכי מרוצים שיש
  2. שירות לקוחות זמין, וכמובן מתן ייעוץ מקצועי ללא תשלום
  3. שירותי ניקיון ספות בחומרים האיכותיים ביותר, וידידותיים לסביבה
  4. שיטות ניקוי מהמתקדמות כיום, אשר חודרות לעומק החומר ולא משאירות לכלוך סיכוי

כאמור, אנחנו בקלינסט סיטי מתמחים זה שנים רבות בשירותי ניקיון של מזרונים, שטיחים, ספות, ריפודים ועוד. אנו מאמינים כי ניקוי מקצועי מביא עמו אחריות ושאיפה למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. בעקבות כך, אנו גאים לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב במיוחד, עסקי ופרטי כאחד, מרוצה ואמין, לאורך שנים רבות. בנוסף, אנו שמחים להעמיד שירות לקוחות פעיל, וייעוץ מקצועי לכל לקוח, עתידי או קיים כאחד.

התחייבות לתוצאה אופטימלית

שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בארץ!

ייעוץ אישי וליווי צמוד

עזרה מאנשי המקצוע שלנו גם לאחר שירות הניקיון

שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה

לאחר הניקיון שלנו תוכלו כבר לשבת על הספה

התאמה אופטמלית לסוג הבד

אצלנו משתמשים בחומרים מותאמים לכל סוגי הבד

0
דילוג לתוכן