ניקוי וחידוש משטחים

בקלינסט סיטי ישנם צוותים וותיקים ומנוסים אשר משתמשים בטכניקות חדשניות, מכונות מתקדמות ובחומרים מקצועיים ואקולוגיים. כל אלה מבטיחים טיפול מפנק של ניקוי וחידוש שכל ספה, שטיח או משטח חייבים לעבור. 

ניקוי וחידוש משטחים מקצועי, ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, מזרנים וריפודים, זאת המומחיות שלנו! יש לנו את הניסיון הדרוש לגשת לטפל בכל סוג של משטח או בד במיומנות, במקצועיות ובצורה שמתאימה בדיוק לאותו סוג של משטח. 

אנו מחויבים לתוצאות עבודתנו ומעניקים אחריות מלאה על ניקוי וחידוש משטחים באשר הם. אנו מבצעים ניקוי וחידוש משטחים ברמה גבוהה ביותר, באמצעות צוות מיומן ומנוסה. 

ידוע כי חומרי ניקוי שונים עלולים לגרום להתפרצות של אלרגיה בקרב אנשים רבים, לכן חשוב לנו מאוד להשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים וידידותיים לסביבה ולאדם. הבריאות של לקוחותינו מאוד חשובה לנו, כמו גם תוצאות מעולות של עבודתנו.

ניקוי ברמה גבוהה, איכות העבודה, בריאות ושביעות רצון לקוחותינו הם הדברים שמנחים אותנו בעבודתנו. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ונותנים אחריות מלאה על עבודתנו.

 בנוסף, אצלנו ניתן לקבל יעוץ מקצועי ללא תשלום ובהמשך ליווי לאורך כל הדרך.

כמו כן, אנו בקלינסט סיטי מעניקים שרות אדיב וברמה גבוהה לכל הלקוחות שלנו. אנו נותנים שרות למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמוסדות. הרבה מאוד בתים פרטיים, עסקים שונים, חדרי המתנה של בתי אבות, בתי חולים ומוסדות שונים  נוספים זכו לקבל ניקוי וחידוש משטחים של קלינסט סיטי. 

ניקיון משטחים שונים הוא דבר מאוד חשוב, גם עבור אורחי המקום וגם עבור דיירי קבע. נקיון משדר אנרגיה אחרת, נעימה יותר, צלולה ובהירה יותר. 

בזכות שימוש בחומרים אקולוגיים, ניתן לעשות שימוש בכל משטח מיד לאחר שנוקה והתייבש. קלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח, בכל ספה, וילון או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

אז אם הספה שלכם כבר לא נראית כמו פעם, אם השטיח כבר לא רך ונעים, אם הריפוד ברכב התמלא באבק ובכתמים, הנכם מוזמנים לפנות אל קלינסט סיטי על מנת לחדש כל משטח ולהביאו למצב כמו חדש.

שירותים נוספים:

ניקוי ספות

בקלינסט סיטי מבינים כי כל סוג של בד דורש טיפול אחר ושונה ולכן מתאימים את שיטת הניקוי והחומרים בהתאם.

ניקוי שטיחים

תהליך של ניקוי שטיחים מתבצע על ידי שאיבת האבק, וקרצוף השטיח על ידי חומר ניקוי ייעודי ותהליך ייבוש מותאם.

ניקוי ספות עור

בקלינסט סיטי מנקים ספות עור בטכנולוגיות מתקדמות כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך לספה שלכם.

ניקוי וילונות

קלינסט סיטי הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב. הצוות שלנו יגיעו עד לביתכם, יורידו את הוילון ויחזירו לכם אותו נקי ורענן.

ניקוי מזרנים

קלינסט סיטי מתמחה בתחום ניקוי מזרנים, עושה שימוש במכשור מתקדם ותכשירי ניקוי ייעודיים.

חידוש ריפודי רכב

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

ניקוי וחידוש משטחים

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

0
דילוג לתוכן