ניקוי ספות עור

כל מי שיש בביתו ספת עור, מתלבט באיזה אופן יהיה נכון לנקות אותה. ניקוי ספות עור הוא לא דבר של מה בכך ולכן דורש מיומנות, בין אם מדובר בכתמים כתוצאה מאוכל או בציורים של ילדים. כל ניסיון של ניקוי ספות עור או הסרת כתמים בצורה לא נכונה, עלול לגרום לספת העור שלכם נזק בלתי הפיך. 

קלינסט סיטי היא חברה שמתמחה בניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור, מזרנים, שטיחים, וילונות, ריפוד רכב ועוד. 

אנו מנקים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה, לכן מיד בתום הניקוי ולאחר שהספה מתייבשת, ניתן להחזירה לשימוש רגיל ומלא. בקלינסט סיטי צוותים וותיקים ומנוסים שמשתמשים בטכניקות חדשניות, במכונות מתקדמות ובחומרים מקצועיים ואקולוגים.

בנוסף לעבודה מקצועית שקלינסט סיטי מספקים, הלקוחות מקבלים טיפים ועצות מקצועיות איך לשמור על הספות שלהם לאורך זמן. לדוגמה, מאוד לא מומלץ לחשוף ספת עור לשמש או לא להשתמש בחומרים לא ייעודיים.

אפשר ומומלץ להשתמש בשואב אבק או מטלית על מנת לנקות פירורים ואבק. כל אמצעי אחר לא מומלץ. פעמיים בשנה או על פי צורך, מומלץ לבצע ניקוי ספות עור על ידי מקצוענים.

אנו בקלינסט סיטי ממליצים ללקוחתנו בעלי ספות העור להימנע מחשיפת הספה לשמש ישירה, שעלולה לגרום לדהיית העור, למגע של עיתון שיכול מאוד ללכלך את הספה עם הדיו וכן לאמצעי חימום חזקים כגון תנור קרוב או אח. לא מומלץ להשתמש בחומרים כימיים כמו אלכוהול או אצטון גם כשמדובר על כתמי דיו או טושים. כדאי ומומלץ להשתמש בחומרים עדינים שמשמרים את המרקם הטבעי ואת הצבע.

קלינסט סיטי מנקים ספות עור כבר היום בטכנולוגיות של מחר. צוותי הניקיון שלנו הם אנשי מקצוע ממדרגה ראשון עם ותק וניסיון של שנים בתחום. אנו מציעים ניקוי, חידוש וטיפול מפנקים לספות העור שלכם לפחות פעמיים בשנה. ניקוי ספות עור זאת המומחיות שלנו. בנוסף לצוות מקצועי, חומרי ניקוי אקולוגיים ומחירים אטרקטיביים, אנו מציעים שרות אדיב ויחס חם לכל לקוח. מבין לקוחותינו הרבים נמנים בתים פרטיים, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים וגם מוסדות.

שירותים נוספים:

ניקוי ספות

בקלינסט סיטי מבינים כי כל סוג של בד דורש טיפול אחר ושונה ולכן מתאימים את שיטת הניקוי והחומרים בהתאם.

ניקוי שטיחים

תהליך של ניקוי שטיחים מתבצע על ידי שאיבת האבק, וקרצוף השטיח על ידי חומר ניקוי ייעודי ותהליך ייבוש מותאם.

ניקוי ספות עור

בקלינסט סיטי מנקים ספות עור בטכנולוגיות מתקדמות כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך לספה שלכם.

ניקוי וילונות

קלינסט סיטי הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב. הצוות שלנו יגיעו עד לביתכם, יורידו את הוילון ויחזירו לכם אותו נקי ורענן.

ניקוי מזרנים

קלינסט סיטי מתמחה בתחום ניקוי מזרנים, עושה שימוש במכשור מתקדם ותכשירי ניקוי ייעודיים.

חידוש ריפודי רכב

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

ניקוי וחידוש משטחים

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

0
דילוג לתוכן