ניקוי ספות

כולנו מאוד אוהבים לשבת על ספה שעשויה מבד. היא מכילה את הגוף שלנו, עוטפת אותנו כשאנחנו מתיישבים עליה, היא רכה ונעימה למגע וגם הנראות של ספה מבד משדרת רכות וחמימות. אך עם הזמן, הספות כבר לא נראות כמו פעם, הן צוברות אבק ולכלוך, כי מה לעשות הספות נמצאות בשימוש יום יומי בסלון בתינו, בחדרי הבית, בבתי מלון ובמוסדות שונים. קלינסט סיטי זאת חברה אשר תחום התמחותה הוא ניקוי ספות. 

צוותי העבודה ותיקים ומנוסים והם משתמשים בטכניקות חדשניות, במכונות מתקדמות ובחומרי ניקוי מקצועיים ואקולוגיים. כל אלה מבטיחים לספות שלכם טיפול מפנק של ניקוי וחידוש שכל ספה חייבת לעבור.

קלינסט סיטי מתמחים ב- ניקוי ספות, מזרנים, שטיחים, וילונות, ריפודי רכב ומשטחים שונים. הלקוחות של ספיידר קלין הם בתים פרטיים, עסקים שונים, בתי חולים, בתי קשישים ומוסדות שונים נוספים.

כשמדובר על ניקוי ספות, קלינסט סיטי הוא עסק מוביל שמתחייב לתוצאות, מעניק אחריות מלאה על עבודות הניקוי ומעניק יחס אדיב ואישי לכל לקוח, בין אם מדובר בלקוח פרטי, בין אם מדובר במוסד גדול. 

בנוסף, קלינסט סיטי מתחייב לעמוד לשרות לקוחותיו וללוות אותם גם אחרי שלב ניקוי ספות ובכך להמשיך להעניק עזרה ושרות מקצועיים כמו שרק הוא יודע. הניקוי נעשה בחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה, דבר אשר מאפשר שיבה מהירה לשימוש של הספות ללא כל חשש מיד עם התייבשותן.

בקלינסט סיטי מבינים כי כל סוג של בד דורש טיפול אחר ושונה ולכן מתאימים את שיטת הניקוי והחומרים בהתאם. אצל ספיידר קלין אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הספות שלכם בידיים אמינות ומיומנות. 

אין שום סיבה להתפשר על איכות הניקוי של הספות שלכם, על השרות האדיב ועל המחירים האטרקטיביים שקלינסט סיטי מציעים. הספות יכולות וצריכות להראות ולהרגיש נקיות וחדשות ולשמש את בני הבית, הלקוחות או המבקרים בצורה נעימה.

השילוב המנצח של טכנולוגיה מתקדמת, חומרי ניקוי אקולוגיים וטכניקות ניקוי מקצועיות מביאים לתוצאה הרצויה ולשביעות רצונם של לקוחותינו.

שירותים נוספים:

ניקוי ספות

בקלינסט סיטי מבינים כי כל סוג של בד דורש טיפול אחר ושונה ולכן מתאימים את שיטת הניקוי והחומרים בהתאם.

ניקוי שטיחים

תהליך של ניקוי שטיחים מתבצע על ידי שאיבת האבק, וקרצוף השטיח על ידי חומר ניקוי ייעודי ותהליך ייבוש מותאם.

ניקוי ספות עור

בקלינסט סיטי מנקים ספות עור בטכנולוגיות מתקדמות כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך לספה שלכם.

ניקוי וילונות

קלינסט סיטי הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב. הצוות שלנו יגיעו עד לביתכם, יורידו את הוילון ויחזירו לכם אותו נקי ורענן.

ניקוי מזרנים

קלינסט סיטי מתמחה בתחום ניקוי מזרנים, עושה שימוש במכשור מתקדם ותכשירי ניקוי ייעודיים.

חידוש ריפודי רכב

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

ניקוי וחידוש משטחים

בקלינסט סיטי מבטיחים לטפל במקצועיות בכל משטח או ריפוד, תוך הבנה כי כל סוג של משטח זקוק לטיפול שונה.

0
דילוג לתוכן